Добро представяне записаха талантливите грации на варненския клуб ЧАР-ДКС на държавното

...

Медали за малките гимнастички на ЧАР-ДКС на държавното в Камчия

Добро показване записаха надарените грации на варненския клуб ЧАР-ДКС на държавното състезание по художествена гимнастика, категория „ А “, за девойки младша възраст до 10 година, което се проведе в спортния комплекс на Санаторно-оздравителния комплекс „ Камчия “.

``

Андреа Иванова завоюва бронзов орден на финала на обръч, а на финала на въже остана седма. Тя е седма и в многобоя в мощната конкуренция на към 100 деца. Нейна треньорка е Деница Христова.

Дара Николова приключи на девето място в многобоя, а на финала на въже се класира пета. Нейна треньорка е Таня Иванова.

Дара и Андреа завоюваха трето отборно място за клуб ЧАР-ДКС от общо 100 деца и над 40 образувани тима. Димана Савова зае трето място в многобоя, а нейна треньорка е Дарина Кирякова.

Ансамбълът на ЧАР-ДКС с треньор Деница Христова, се класира на пето място след две чудесно изиграни съчетания. Главен треньор на клуба е Филипа Филипова, а президент - Мария Чиприянова.

В шампионата в Камчия участваха над 260 грации от 39 клуба от цялата страна, които се състезаваха ансамблово и самостоятелно.
Източник: petel.bg